1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. binndz.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  169
 2. best~boy
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  294
 3. beni-2010
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  174
 4. ShKeLqiM
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  213
 5. atlantis
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  304
 6. UnknowN.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  158
 7. RioteR
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  225
 8. RioteR
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  146
 9. RioteR
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  164
 10. proxyBomBer
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  166
 11. binndz.
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  187
 12. lirix
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  273
 13. alb_boy
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  198
 14. proxyBomBer
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  437
 15. Lirakk
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  169
 16. Kushttr1m.
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  267
 17. fatlum
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  806
 18. Juerald
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  5,503
 19. Juerald
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  250
 20. kikoo
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  308

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...