1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. edoni15
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  158
 2. eloi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  158
 3. unkn0wn-k
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  196
 4. PumA
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  154
 5. Shpetimi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  159
 6. unkn0wn-k
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  146
 7. edoni15
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  277
 8. kosovo
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  205
 9. jahir
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  234
 10. elbuniti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  212
 11. hakeri
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  164
 12. Donche-x
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  650
 13. PumA
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  196
 14. syla
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  169
 15. eloi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  168
 16. PumA
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  319
 17. Liridoni
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  234
 18. hakeri
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  210
 19. Low Security
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  259
 20. pinnikk;
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  212

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...