1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Realiteti
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  192
 2. Mr.kiLLeR
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  141
 3. pLak.
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  318
 4. djardian
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  180
 5. Diamant
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  260
 6. Belii
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  247
 7. r3t04
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  190
 8. Mr.kiLLeR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  146
 9. Lirakk
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  260
 10. GangboY
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  303
 11. SP3C14L-K3Y
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  165
 12. Fox
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  152
 13. dns
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  175
 14. Fox
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  170
 15. Doom-Cracker
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  188
 16. alberti
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  196
 17. unkn0wn-k
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  136
 18. BoNu$
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  248
 19. ditiendrit
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  187
 20. kappa
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  256

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...