1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. RioteR
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  541
 2. iPergjakshem
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  534
 3. RioteR
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  257
 4. cmd
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  591
 5. arditt
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  185
 6. iPergjakshem
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  409
 7. Nofka
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  298
 8. ReY
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  249
 9. boni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  151
 10. gresa
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  407
 11. siriusi121
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  281
 12. beni-2010
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  224
 13. AstronauT
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  213
 14. GaMe
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  269
 15. Liridoni
  Përgjigjet:
  26
  Shikimet:
  455
 16. proxyBomBer
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  273
 17. RioteR
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  164
 18. siriusi121
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  183
 19. AstronauT
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  534
 20. Albextra
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  319

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...