1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Ganto
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  391
 2. Underground
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  180
 3. rud3b0y
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  191
 4. kosovo
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  262
 5. edoni15
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  389
 6. GhostwarRioR
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  183
 7. Lirakk
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  225
 8. binndz.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  196
 9. Toni-Peja
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  260
 10. Egzon Lajçi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  226
 11. GhostwarRioR
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  215
 12. Tigerman
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  202
 13. Egzon Lajçi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  194
 14. jahir
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  268
 15. hakeri
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  194
 16. EaglE EyE
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  230
 17. aferdini
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  304
 18. PumA
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  235
 19. Lirakk
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  169
 20. gresa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  271

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...