1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Lycroft
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  401
 2. Appl
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  645
 3. chuppacabra
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  256
 4. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  604
 5. Lodvald
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  433
 6. chuppacabra
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  373
 7. ervisivv
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  207
 8. phoenix
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  374
 9. james
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  171
 10. Nikson
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  448
 11. vansk0
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,220
 12. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  183
 13. ervisivv
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  886
 14. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  306
 15. GjeNcHe.-.D
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  479
 16. uniku
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  272
 17. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  327
 18. emiljano22
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  143
 19. predator
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  178
 20. Gevio
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  181

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...