1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  219
 2. sweetgoni
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  393
 3. Philipplein16
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  194
 4. f0xEr
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  265
 5. LitleBig
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  183
 6. f0xEr
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  290
 7. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,016
 8. bthaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  135
 9. phoenix
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  186
 10. besarti123
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  213
 11. profesori
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  226
 12. bthaci
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  148
 13. bthaci
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  272
 14. miraxh
  Përgjigjet:
  35
  Shikimet:
  1,105
 15. profesori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  124
 16. getrich
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  255
 17. miraxh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  100
 18. clusterphys
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  217
 19. getrich
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  235
 20. warez0
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  184

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...