1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,904
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box DardanDaci, 29 Shtator 2020

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. coycol
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  452
 2. emimer
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  317
 3. @Alvi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,247
 4. Bajramll
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,346
 5. edy007
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  3,361
 6. Appl
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,711
 7. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,380
 8. TubeOn
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  3,978
 9. Genc1989
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  4,484
 10. ervisivv
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  676
 11. KNO3
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  884
 12. saljon
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  2,478
 13. Ardi18
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  5,017
 14. reflect1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,502
 15. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  5,307
 16. elismatjani
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  8,486
 17. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  3,289
 18. beharluu
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,601
 19. cold-trojan
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  521
 20. Alkeo
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  491

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...