1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Alkeo
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  648
 2. iRobin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  327
 3. clusterphys
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  882
 4. getrich
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  278
 5. B4RC0D3.#
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  4,505
 6. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  723
 7. besarti123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  284
 8. getrich
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  381
 9. getrich
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  327
 10. AVM Digital
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  413
 11. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  186
 12. VDesign
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  374
 13. miraxh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  466
 14. -K-M-
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  257
 15. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  893
 16. VDesign
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  393
 17. arlind14
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  351
 18. -K-M-
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  225
 19. getrich
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  276
 20. miraxh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  310

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...