1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. ArditS
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  353
 2. ArditS
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  526
 3. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  173
 4. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  287
 5. Wedatezz.
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  513
 6. DarKr0x
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  421
 7. meteori
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  246
 8. psybon
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  456
 9. RioteR
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  304
 10. Sparky'
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  294
 11. best~boy
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,103
 12. Fox
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,022
 13. aksham
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  1,552
 14. albertbytyqi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  219
 15. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  176
 16. Fox
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  294
 17. Fox
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  4,010
 18. DazzLe
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  391
 19. Valbbon
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  192
 20. regp
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  211

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...