1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. miraxh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  16
 2. bthaci
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  47
 3. D3LL4
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  70
 4. krasniqi01
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  173
 5. Bubi
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  452
 6. profesori
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  47
 7. phoenix
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  76
 8. niko
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  72
 9. Html5
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  124
 10. denada
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  140
 11. gento
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  206
 12. Johnny
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  134
 13. techshqip
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  100
 14. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  440
 15. Mendy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  150
 16. bthaci
  Përgjigjet:
  61
  Shikimet:
  1,143
 17. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  104
 18. getrich
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  113
 19. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  90
 20. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  94

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...