1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. pumma
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  66
 2. itune
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  166
 3. cold-trojan
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  97
 4. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  545
 5. rockstar
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  140
 6. Kos155
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  156
 7. Hamdisalihi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  149
 8. lamre
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  51
 9. -K-M-
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  92
 10. becki89
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  106
 11. Nickmd
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  108
 12. Hamdisalihi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  134
 13. DautS
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  93
 14. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  233
 15. Ironir252
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  353
 16. getrich
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  274
 17. Hamdisalihi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  97
 18. -K-M-
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  132
 19. Ghetto sTyle
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  114
 20. meteori
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  82

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...