1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. albani99
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  49
 2. Amiri778
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  244
 3. suadcara
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  97
 4. itune
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  150
 5. -K-M-
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  54
 6. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  121
 7. gurakuqi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  56
 8. -K-M-
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  122
 9. D3LL4
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  203
 10. immortal.boy
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  262
 11. Kos155
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  128
 12. Ironir252
  Përgjigjet:
  55
  Shikimet:
  1,425
 13. besarti123
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  164
 14. genni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  138
 15. getrich
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  232
 16. Donche-x
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  280
 17. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  61
 18. Halimi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  266
 19. Universal
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  107
 20. meteori
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  294

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...