1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  570
  Postimet:
  3,865

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Amerita
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  46
 2. M.L
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  297
 3. immortal.boy
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  44
 4. D0mat3
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  283
 5. saljon
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  186
 6. Besarit
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  76
 7. Baci38492
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  82
 8. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  150
 9. Besarit
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  212
 10. -K-M-
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  95
 11. Frankeshtajn
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  95
 12. albani99
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  71
 13. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  77
 14. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  498
 15. clusterphys
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  88
 16. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  119
 17. D0mat3
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  113
 18. albani99
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  68
 19. -K-M-
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  99
 20. erdioonn
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  1,202

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...