1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  572
  Postimet:
  3,883
  Tema e fundit: Kam problem me laptopin Blerim R., 18 Tetor 2019 në ora 19:37

Filters:

Prefix:
Pyetje x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. getrich
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  92
 2. Shade45
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  162
 3. Bubi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  185
 4. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  69
 5. indrit710
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  154
 6. Driton Hyseni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  132
 7. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  86
 8. Aleks.007
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  181
 9. AgonAmiga
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  54
 10. ramioramio
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  189
 11. lamre
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  62
 12. Alkeo
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  146
 13. gento
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  145
 14. Klodi_al
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  107
 15. H4ck3r 1ns1d3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  86
 16. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  146
 17. D3LL4
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  62
 18. RexhepS
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  134
 19. p3n7357
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  126
 20. Frankeshtajn
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  100

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...