1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Ndihmë x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. profesori
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  151
 2. Yllka
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  104
 3. forever
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  229
 4. Th3.psyCh0
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  79
 5. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  132
 6. miraxh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  204
 7. Arlind sej
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  192
 8. getrich
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  598
 9. profesori
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  210
 10. Meet
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  247
 11. profesori
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  166
 12. Leondin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  107
 13. Artin J.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  282
 14. Inspector
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  281
 15. profesori
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  162
 16. mandi123
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  224
 17. miraxh
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  194
 18. Ardian Babloki
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  159
 19. numer2
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  145
 20. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  221

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...