1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Ndihmë x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. boni
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  179
 2. pumma
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  74
 3. getrich
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  216
 4. Yllka
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  175
 5. Inspector
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  484
 6. DarKr0x
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  194
 7. getrich
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  155
 8. espainter
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  420
 9. Anakondd
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  624
 10. Omerr
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  228
 11. profesori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  106
 12. DarKr0x
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  378
 13. pumma
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  339
 14. Inspector
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  118
 15. Slumerican
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  221
 16. Artin J.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  192
 17. Un1kzz
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  102
 18. getrich
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  80
 19. Donche-x
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  143
 20. lamre
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  464

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...