1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Ndihmë x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. f0xEr
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  121
 2. profesori
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  173
 3. Yllka
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  116
 4. forever
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  242
 5. Th3.psyCh0
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  90
 6. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  151
 7. miraxh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  212
 8. Arlind sej
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  194
 9. getrich
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  612
 10. profesori
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  211
 11. Meet
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  251
 12. profesori
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  166
 13. Leondin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  108
 14. Artin J.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  283
 15. Inspector
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  287
 16. profesori
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  166
 17. mandi123
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  226
 18. miraxh
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  196
 19. Ardian Babloki
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  162
 20. numer2
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  149

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...