1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Ndihmë x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Alkeo
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  219
 2. VDesign
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  165
 3. VDesign
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  226
 4. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  128
 5. getrich
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  111
 6. pumma
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  188
 7. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  85
 8. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  63
 9. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  129
 10. JetmirKs
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  231
 11. 01kujtimi01
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  125
 12. Dimitri
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  229
 13. Ghetto sTyle
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  182
 14. f0xEr
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  192
 15. profesori
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  213
 16. Yllka
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  143
 17. forever
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  272
 18. Th3.psyCh0
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  104
 19. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  169
 20. miraxh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  222

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...