1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. elismatjani
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  8,397
 2. jami123
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  6,031
 3. reflect1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  5,378
 4. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  5,181
 5. Ardi18
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  4,844
 6. albion65
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  4,206
 7. Genc1989
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  4,018
 8. TubeOn
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  3,697
 9. BlackEagle
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  3,480
 10. TubeOn
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  3,476
 11. Lirimismaili
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  3,474
 12. edy007
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  3,164
 13. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  3,081
 14. @Alvi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  2,967
 15. Halimi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,955
 16. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,830
 17. adi gjoni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  2,723
 18. Appl
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  2,570
 19. BlackEagle
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,329
 20. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,323

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...