1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. wayfarer
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  206
 2. BurimBushi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  196
 3. KingKong
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  335
 4. Crypton
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  313
 5. Gzo001
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  361
 6. Alkeo
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  392
 7. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  2,863
 8. DamageraL
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  243
 9. pumma
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  281
 10. itaddicted
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  473
 11. minitar
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  287
 12. kreshnik
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  390
 13. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  562
 14. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  339
 15. JetmirKs
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  373
 16. shqipbook
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  436
 17. chuppacabra
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  381
 18. jami123
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  6,207
 19. Aldi1234
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  184
 20. waaLi Ferati
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  170

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...