1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. D3LL4
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  811
 2. phoenix
  Përgjigjet:
  36
  Shikimet:
  2,356
 3. ervisivv
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  886
 4. TubeOn
  Përgjigjet:
  32
  Shikimet:
  3,558
 5. Elira
  Përgjigjet:
  31
  Shikimet:
  1,374
 6. Genc1989
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  4,113
 7. jami123
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  6,158
 8. clusterphys
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  838
 9. AstritKS
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  860
 10. albion65
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  4,403
 11. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  844
 12. MyWin
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  591
 13. ThumperTM
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  506
 14. Taboo
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  620
 15. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  639
 16. Gentipr
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,083
 17. networkcoder
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  591
 18. james
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  372
 19. BlackEagle
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  3,511
 20. clusterphys
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  529

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...