1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. M.Z
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  132
 2. miraxh
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  89
 3. MyWin
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  458
 4. Donche-x
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  140
 5. Raportuesi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  200
 6. Erion024
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  105
 7. Raportuesi
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  362
 8. Alex
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  103
 9. anonusii
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  61
 10. miraxh
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  141
 11. miraxh
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  142
 12. clusterphys
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  337
 13. miraxh
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  250
 14. a.z
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  184
 15. BurimBushi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  120
 16. miraxh
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  280
 17. a.z
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  244
 18. ThumperTM
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  330
 19. Poshnjari
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  593
 20. Nainai
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  210

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...