1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,904
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box DardanDaci, 29 Shtator 2020

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. ElionM
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  234
 2. ElionM
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,100
 3. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  595
 4. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  202
 5. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  507
 6. getrich
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  436
 7. itune
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  402
 8. Lenci mobile
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  486
 9. extraordinario
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  283
 10. wayfarer
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  222
 11. jam un
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  529
 12. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  243
 13. Albcrypto
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  348
 14. Edinni™.
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  433
 15. Vaalmir1
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  345
 16. ikon93
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  420
 17. Ardiii1998
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  358
 18. Kadri Kadriy
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  330
 19. Fidannnn
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  518
 20. KingKong
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  370

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...