1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. albani99
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  388
 2. Shade45
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  231
 3. itune
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  230
 4. Mr.Klajdi
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  351
 5. D3LL4
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  576
 6. meteori
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  133
 7. suadcara
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  286
 8. Amiri778
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  115
 9. coycol
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  113
 10. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  261
 11. orani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  99
 12. JetmirKs
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  156
 13. (Coder);
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  131
 14. getrich
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  168
 15. ArianitSh21
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  94
 16. Poshnjari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  103
 17. RegShqip
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  242
 18. D3LL4
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  118
 19. Poshnjari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  154
 20. Albini~IT
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  410

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...