1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. orani
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  188
 2. albani99
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  590
 3. Shade45
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  278
 4. itune
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  313
 5. Mr.Klajdi
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  417
 6. D3LL4
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  640
 7. meteori
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  161
 8. suadcara
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  324
 9. Amiri778
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  141
 10. coycol
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  143
 11. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  285
 12. orani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  127
 13. JetmirKs
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  176
 14. (Coder);
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  147
 15. getrich
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  195
 16. ArianitSh21
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  112
 17. Poshnjari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  122
 18. RegShqip
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  262
 19. D3LL4
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  135
 20. Poshnjari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  170

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...