1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  570
  Postimet:
  3,865

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. D3LL4
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  469
 2. meteori
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  108
 3. suadcara
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  253
 4. Amiri778
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  99
 5. coycol
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  97
 6. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  241
 7. orani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  87
 8. JetmirKs
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  145
 9. (Coder);
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  109
 10. getrich
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  153
 11. ArianitSh21
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  84
 12. Poshnjari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  91
 13. RegShqip
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  217
 14. D3LL4
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  108
 15. Poshnjari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  142
 16. Albini~IT
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  374
 17. ervisivv
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  169
 18. @science
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  180
 19. @science
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  317
 20. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  208

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...