1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Problem i Zgjidhur x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. itune
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  168
 2. Mr.Klajdi
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  324
 3. D3LL4
  Përgjigjet:
  38
  Shikimet:
  546
 4. meteori
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  119
 5. suadcara
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  272
 6. Amiri778
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  106
 7. coycol
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  104
 8. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  250
 9. orani
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  91
 10. JetmirKs
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  148
 11. (Coder);
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  120
 12. getrich
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  162
 13. ArianitSh21
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  90
 14. Poshnjari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  99
 15. RegShqip
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  234
 16. D3LL4
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  113
 17. Poshnjari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  150
 18. Albini~IT
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  393
 19. ervisivv
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  174
 20. @science
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  193

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...