1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020

Filters:

Prefix:
Kërkoj x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. sg1
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  13,491
 2. f0xEr
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  172
 3. f0xEr
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  222
 4. Leo205
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  231
 5. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  170
 6. zaki94
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  132
 7. AVM Digital
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  636
 8. Yllka
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  144
 9. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  268
 10. RilindFetahu
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  345
 11. Yllka
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  172
 12. phoenix
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  306
 13. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  111
 14. MIL
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  307
 15. kristian marashi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  202
 16. MIL
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  130
 17. immortal.boy
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  636
 18. Nedi
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  424
 19. eduart elezaj
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  361
 20. james
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  130
 21. coycol
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  251

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...