1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019

Filters:

Prefix:
Kërkoj x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. sg1
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  12,015
 2. eduart elezaj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  142
 3. coycol
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  181
 4. bini8121
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  414
 5. profesori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  327
 6. itune
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  164
 7. immortal.boy
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  282
 8. coycol
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  468
 9. GME
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  341
 10. pumma
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  481
 11. getrich
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  162
 12. kristian marashi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  158
 13. best~boy
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  170
 14. saljon
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  186
 15. aRy.
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  997
 16. clusterphys
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  119
 17. saljon
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  84
 18. pumma
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  409
 19. forever
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  99
 20. Panther
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  88
 21. Sabovdi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  170

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...