1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,904
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box DardanDaci, 29 Shtator 2020

Filters:

Prefix:
Kërkoj x
Remove all Filters:
x
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. sg1
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  21,000
 2. Valdrin Miftari
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  387
 3. itune
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  299
 4. Leutrimi1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  251
 5. Liridoni
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  496
 6. Anik
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  452
 7. miraxh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  429
 8. -K-M-
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  2,928
 9. profesori
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  713
 10. warez0
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  595
 11. pumma
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  998
 12. ervi123455
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  976
 13. JetmirKs
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,160
 14. feridshaqiri
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,629
 15. MIL
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  875
 16. VDesign
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,037
 17. DarKr0x
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,422
 18. MIL
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  888
 19. Daniel@!
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  999
 20. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,524
 21. miraxh
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  2,082

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...