1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,904
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box DardanDaci, 29 Shtator 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. sg1
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  15,874
 2. Gent01
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  72,736
 3. DamageraL
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  65,402
 4. valon-mustafa
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  17,815
 5. gjevor
  Përgjigjet:
  56
  Shikimet:
  16,912
 6. isarama
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  15,432
 7. Faton
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  14,748
 8. t.o1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  13,702
 9. av1
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  13,634
 10. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  13,545
 11. *VLORI*
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  13,167
 12. leotrim77
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  13,146
 13. DarKr0x
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  11,818
 14. Versi
  Përgjigjet:
  113
  Shikimet:
  11,546
 15. Sabi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  11,296
 16. gashish
  Përgjigjet:
  93
  Shikimet:
  11,223
 17. dardanvu
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  11,205
 18. ms-dos
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  11,191
 19. OrhanFetahu
  Përgjigjet:
  145
  Shikimet:
  10,964
 20. Doresa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  10,689
 21. bukibuki
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  10,682

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...