1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↑
Postimi i fundit
 1. sg1
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  14,034
 2. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  36
 3. lamre
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  42
 4. profesori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  54
 5. 01kujtimi01
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  55
 6. profesori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  56
 7. shqipbook
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  63
 8. arditiii
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  76
 9. bthaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  85
 10. pal
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  87
 11. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  92
 12. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  92
 13. pumma
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  93
 14. uniku
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  95
 15. getrich
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  95
 16. networkcoder
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  96
 17. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  96
 18. ZeqirP
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  96
 19. senti
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  97
 20. Liridon Gashi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  97
 21. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  97

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...