1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. sg1
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  11,980
 2. Gent01
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  45,503
 3. gjevor
  Përgjigjet:
  56
  Shikimet:
  15,570
 4. valon-mustafa
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  15,040
 5. isarama
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  14,205
 6. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  12,425
 7. av1
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  11,216
 8. Faton
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  10,935
 9. dardanvu
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  10,832
 10. Doresa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  10,339
 11. ms-dos
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  9,937
 12. bukibuki
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  9,876
 13. DarKr0x
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  9,724
 14. Versi
  Përgjigjet:
  113
  Shikimet:
  9,267
 15. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  37
  Shikimet:
  8,994
 16. mendurberisha
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  8,982
 17. rihannadid
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  8,884
 18. arditiii
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  8,573
 19. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  8,418
 20. elismatjani
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  8,372
 21. Marioteam
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  8,326

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...