1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,904
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box DardanDaci, 29 Shtator 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. sg1
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  21,000
 2. Gent01
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  103,910
 3. DamageraL
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  66,319
 4. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  23,201
 5. gjevor
  Përgjigjet:
  56
  Shikimet:
  19,276
 6. valon-mustafa
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  19,166
 7. leotrim77
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  18,274
 8. isarama
  Përgjigjet:
  44
  Shikimet:
  17,999
 9. *VLORI*
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  17,691
 10. Faton
  Përgjigjet:
  27
  Shikimet:
  17,415
 11. av1
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  16,733
 12. OrhanFetahu
  Përgjigjet:
  145
  Shikimet:
  15,928
 13. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  15,848
 14. gashish
  Përgjigjet:
  93
  Shikimet:
  15,487
 15. Versi
  Përgjigjet:
  113
  Shikimet:
  14,672
 16. miraxh
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  14,622
 17. t.o1
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  14,522
 18. DarKr0x
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  14,403
 19. Kinch
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  14,170
 20. Sabi
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  13,635
 21. ms-dos
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  12,853

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...