1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli ↓
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. sg1
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  13,444
 2. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,138
 3. Daddy
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  847
 4. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  283
 5. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  266
 6. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  645
 7. mendurberisha
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  223
 8. dessiGGNer
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  275
 9. SerialCode
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  291
 10. xo1hack
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  349
 11. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  321
 12. ArianitZz
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  482
 13. ArditS
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  380
 14. ArditS
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  553
 15. enis123
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  693
 16. enis123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  224
 17. blackc(00)de
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  272
 18. mendurberisha
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  632
 19. unkn0wn-k
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  450
 20. unkn0wn-k
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  342
 21. deniti
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  368

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...