1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  570
  Postimet:
  3,865
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. sg1
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  11,541
 2. OrhanFetahu
  Përgjigjet:
  145
  Shikimet:
  7,980
 3. Emi mer
  Përgjigjet:
  118
  Shikimet:
  5,097
 4. Versi
  Përgjigjet:
  113
  Shikimet:
  9,107
 5. getrich
  Përgjigjet:
  112
  Shikimet:
  3,104
 6. gashish
  Përgjigjet:
  93
  Shikimet:
  7,624
 7. Gevio
  Përgjigjet:
  76
  Shikimet:
  2,819
 8. Anakondd
  Përgjigjet:
  70
  Shikimet:
  1,490
 9. bone
  Përgjigjet:
  69
  Shikimet:
  4,684
 10. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  67
  Shikimet:
  3,366
 11. EgzonM
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  2,406
 12. DardanRHCP
  Përgjigjet:
  61
  Shikimet:
  4,672
 13. Jubadubaduu
  Përgjigjet:
  58
  Shikimet:
  2,108
 14. phoenix
  Përgjigjet:
  57
  Shikimet:
  1,982
 15. Valon111
  Përgjigjet:
  57
  Shikimet:
  2,393
 16. gjevor
  Përgjigjet:
  56
  Shikimet:
  15,471
 17. bmwplako
  Përgjigjet:
  56
  Shikimet:
  1,490
 18. getrich
  Përgjigjet:
  50
  Shikimet:
  858
 19. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  50
  Shikimet:
  2,363
 20. Rio2016
  Përgjigjet:
  48
  Shikimet:
  1,340
 21. qendros
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  910

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...