1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,904
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box DardanDaci, 29 Shtator 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet ↓ Shikimet
Postimi i fundit
 1. sg1
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  21,000
 2. OrhanFetahu
  Përgjigjet:
  145
  Shikimet:
  15,929
 3. Emi mer
  Përgjigjet:
  118
  Shikimet:
  10,320
 4. Versi
  Përgjigjet:
  113
  Shikimet:
  14,674
 5. getrich
  Përgjigjet:
  112
  Shikimet:
  7,911
 6. gashish
  Përgjigjet:
  93
  Shikimet:
  15,488
 7. NANO
  Përgjigjet:
  85
  Shikimet:
  8,555
 8. Gevio
  Përgjigjet:
  76
  Shikimet:
  7,741
 9. Ironir252
  Përgjigjet:
  72
  Shikimet:
  6,788
 10. Anakondd
  Përgjigjet:
  70
  Shikimet:
  4,821
 11. bone
  Përgjigjet:
  69
  Shikimet:
  10,582
 12. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  67
  Shikimet:
  6,851
 13. EgzonM
  Përgjigjet:
  62
  Shikimet:
  6,536
 14. bthaci
  Përgjigjet:
  61
  Shikimet:
  5,870
 15. DardanRHCP
  Përgjigjet:
  61
  Shikimet:
  8,937
 16. tyrex1337
  Përgjigjet:
  58
  Shikimet:
  5,668
 17. Jubadubaduu
  Përgjigjet:
  58
  Shikimet:
  5,065
 18. ramioramio
  Përgjigjet:
  57
  Shikimet:
  7,528
 19. phoenix
  Përgjigjet:
  57
  Shikimet:
  4,811
 20. Valon111
  Përgjigjet:
  57
  Shikimet:
  5,105
 21. gjevor
  Përgjigjet:
  56
  Shikimet:
  19,276

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...