1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,903
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box berl01, 17 Janar 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. sg1
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  13,636
 2. SP3C14L-K3Y
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  602
 3. DhG
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,210
 4. SP3C14L-K3Y
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  447
 5. CyberFucker
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  342
 6. xhevda
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  289
 7. dns
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  561
 8. ritmi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  299
 9. DhG
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  645
 10. Doni-X
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  2,098
 11. OwneR1
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  981
 12. LinndDi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  400
 13. albert.s
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  543
 14. sp0X.
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  523
 15. UnKnowN
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  449
 16. DhG
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  399
 17. CyberFucker
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  617
 18. DhG
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  643
 19. SP3C14L-K3Y
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  425
 20. kujt1m
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  558
 21. ritmi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  347

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...