1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. sg1
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  12,003
 2. Amiri778
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  100
 3. -K-M-
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  64
 4. besarti123
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  146
 5. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  53
 6. genni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  127
 7. Universal
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  102
 8. boni
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  179
 9. D3LL4
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  175
 10. getrich
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  212
 11. Kos155
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  113
 12. clusterphys
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  54
 13. Kos155
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  57
 14. james
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  63
 15. mirsadbekiri1993
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  95
 16. Kos155
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  79
 17. Elion1
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  166
 18. pumma
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  74
 19. Donche-x
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  268
 20. orani
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  183
 21. arditiii
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  111

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...