1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,904
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box DardanDaci, 29 Shtator 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. sg1
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  21,000
 2. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  77
 3. profesori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  63
 4. -K-M-
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  139
 5. AldiP
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  74
 6. JetmirKs
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  164
 7. Valdrin Miftari
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  395
 8. profesori
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  367
 9. M.L
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  254
 10. Ghetto sTyle
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  216
 11. tonkeri
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  171
 12. Femi-pc
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  310
 13. M.L
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  504
 14. mendurberisha
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  379
 15. AldiP
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  317
 16. meteori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  306
 17. Flori.007
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  549
 18. Valdrin Miftari
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  538
 19. kujtimkrasn
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  945
 20. meteori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  314
 21. manutd
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  556

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...