1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  571
  Postimet:
  3,875
  Tema e fundit: Facebook report Zeshkani200, 3 Qershor 2019
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. sg1
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  12,015
 2. albani99
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  49
 3. Amiri778
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  244
 4. suadcara
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  97
 5. itune
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  150
 6. -K-M-
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  54
 7. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  121
 8. gurakuqi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  56
 9. -K-M-
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  122
 10. D3LL4
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  203
 11. boni
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  201
 12. immortal.boy
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  262
 13. Kos155
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  128
 14. Ironir252
  Përgjigjet:
  55
  Shikimet:
  1,425
 15. besarti123
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  164
 16. genni
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  138
 17. getrich
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  232
 18. Donche-x
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  280
 19. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  61
 20. Halimi
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  266
 21. Universal
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  107

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...