1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  574
  Postimet:
  3,904
  Tema e fundit: Usb file pi laptopit ne tv box DardanDaci, 29 Shtator 2020
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↑
 1. sg1
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  21,000
 2. SP3C14L-K3Y
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,479
 3. SP3C14L-K3Y
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,223
 4. CyberFucker
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,097
 5. DhG
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  2,773
 6. UnKnowN
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,233
 7. Doni-X
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  2,972
 8. DhG
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,186
 9. LinndDi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,162
 10. sp0X.
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,337
 11. ritmi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,135
 12. dns
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,401
 13. ritmi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,100
 14. DhG
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,488
 15. ILOVEITSHQIP
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,106
 16. ILOVEITSHQIP
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  1,075
 17. DhG
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,464
 18. 3nerGie.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,579
 19. kujt1m
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,366
 20. newc0de.
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,476
 21. Wulns~
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,083

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...