1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  564
  Postimet:
  3,816
  Tema e fundit: pyetje rreth instant M.L, 10 Dhjetor 2017
Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. sg1
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  9,751
 2. Bubi
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,175
 3. Armi
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,194
 4. Panther
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  194
 5. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,139
 6. BlackEagle
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  882
 7. @Alvi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  439
 8. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  605
 9. Inc-seo
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,140
 10. Dranmoza
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  628
 11. luli.kurti
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  524
 12. Tym1Graff
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  667
 13. Halimi
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  720
 14. Lirimismaili
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,062
 15. aksham
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  696
 16. Agonche
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  620
 17. Br3AcKeR-KS
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,007
 18. Nozzge
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  715
 19. lynx
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,160
 20. Armi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,126
 21. OrhanFetahu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,097

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...