1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. rilinds
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  208
 2. -atdhe
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  208
 3. BacK-3. 2-shi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  207
 4. Rilindi-14
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  207
 5. vCreative
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  205
 6. dessiGGNer
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  205
 7. milz
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  204
 8. shqipdon_8
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  203
 9. -atdhe
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  202
 10. DoniChelsea
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  201
 11. Rilindi-14
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  200
 12. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  199
 13. dani68
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  198
 14. ZeroCooL!
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  190
 15. DoniChelsea
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  189
 16. beni20
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  186

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...