1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. cHs
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  764
 2. The Star
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  507
 3. 4NDR01D
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  602
 4. Hextr0jAn
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  640
 5. 000latino
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  545
 6. GranitN
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  985
 7. neet
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  959
 8. mendi
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  1,282
 9. CyberFucker
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  685
 10. Alm1r
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  545
 11. dns
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  724
 12. dns
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  723
 13. newc0de.
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  654

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...