1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. ValonMehmeti
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,003
 2. PirateKS
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  996
 3. LeKy.=)
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  991
 4. dns
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  990
 5. Fox
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  989
 6. K1XDesign
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  965
 7. sp0nTeX
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  964
 8. boom3rang
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  959
 9. DautS
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  949
 10. ValonnMehmeti
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  944
 11. BCE
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  943
 12. AVM Digital
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  940
 13. SokolSelmani
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  929
 14. Ardi@Net
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  929
 15. iboanonymous
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  929
 16. EnerGY.fire
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  919
 17. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  918
 18. OkeyFriends
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  917
 19. red&black
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  916
 20. dns
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  914

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...