1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Xhuke
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  2,067
 2. Xhuke
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  830
 3. LanAliu
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  844
 4. Xhuke
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  700
 5. rrebelunikkatil
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,145
 6. nikoov
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  819
 7. dns
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  925
 8. coycol
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  1,418
 9. BinGSecAk
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  979
 10. siimon
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,353
 11. coycol
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  840
 12. dns
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,010
 13. cufaq
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,215
 14. Beyonce
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  745
 15. siimon
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  879
 16. Ardi@Net
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,793
 17. Devil-T
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  773
 18. sHik'zZ!.
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  900
 19. z4x0r
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,977
 20. fLicK1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  843

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...