1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet ↓
Postimi i fundit
 1. viS
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  1,054
 2. unikat007
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,051
 3. wayfarer
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,047
 4. mendi
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  1,044
 5. cmd
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  1,040
 6. elhamlami
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  1,039
 7. GranitN
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,036
 8. aferdini
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,036
 9. neet
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,033
 10. muhamed-psh
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,031
 11. shqipdon
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,029
 12. iboanonymous
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  1,024
 13. ValonMehmeti
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,021
 14. BurimBushi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  1,019
 15. rrebelunikkatil
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,017
 16. cHaosSs:=)
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,015
 17. The Star
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  1,001
 18. boom3rang
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  994
 19. ValonMehmeti
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  991
 20. Sabri Hakuli
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  989

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...