1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Punimet Tuaja

Ndani me anëtarët punime nga portofolio juaj që të merni kritika apo sygjerime mbi ato punime.

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. MusiKryeziu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,239
 2. Blond
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  898
 3. unikat007
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  1,296
 4. AVM Digital
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  761
 5. SokolSelmani
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,088
 6. BCE
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,110
 7. LeKy.=)
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,167
 8. dilaraa
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  852
 9. zhurjan1
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  729
 10. sjamketu
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  1,296
 11. mrnaim
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  858
 12. LanAliu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  929
 13. cHaosSs:=)
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  759
 14. xhuke33
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  818
 15. xhuke33
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  1,009
 16. LeKy.=)
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  1,004
 17. VDesign
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  713
 18. VDesign
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  901
 19. VDesign
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  966
 20. VDesign
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  1,272

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...